ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ, ÉPÍTÉSZ – MŰSZAKI TERVEZŐ és ÉPÍTÉSZ – LÁTVÁNYTERVEZŐ munkatársakat keresünk építészeti és belsőépítészeti munkákhoz!

Feladatok
– Tervezés csapatmunkában, illetve önállóan építészeti és belsőépítész munkákban
– Részvétel a hatósági, szakhatósági egyeztetéseken
– Kapcsolattartás a megrendelő, a hatóságok, szakági tervezők, beszállítók képviselőivel
– A projektekben közreműködő tervező gyakornokok mentorálása

Elvárások
– építészmérnöki végzettség
– minimum 1 év építész tervezői gyakorlat
– Archicad gyakorlott felhasználói ismerete
– MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny
– Hasonló területen szerzett gyakorlat
– 3DS Max program ismerete (látványtervezőnél különösen előnyös)
– angol nyelvtudás

Szükséges készségek
– Esztétikai érzék
– Határozottság
– Önállóság
– Kitűnő kommunikációs készség írásban és szóban
– Rugalmasság
– Jó stressztűrő képesség
– Csapatmunkára képes személyiség

Amit kínálunk
– Változatos tervezési feladatok
– Versenyképes fizetés
– Biztos, hosszú távú munkalehetőség
– Rugalmas munkavégzés
– Fiatalos csapat, jó munkafeltételek
– Önképzési program
– Egészségmegőrzési program
– Rendszeres csapatépítő kirándulások és egyéb események
– Rendszeres szakmai kirándulások és események

Munkavégzés helye:
– Budapest, XI. kerület, Orlay utca 4.

Jelentkezni a szakmai önéletrajz és portfolió megküldésével (.pdf és maximum 5MB) a következő emailcímen lehet: jelentkezes@minusplus.hu

Gyakornok program
Folyamatosan várjuk gyakornokok jelentkezését. Kérjük küldjetek protfóliót és önéletrajzot a jelentkezes@minusplus.hu emailcímre.